+48 572 327 997 +48 502 501 355

O nas

Szkoła Tańca Polish Club Kamili Kajak-Mosejcuk i Andreja Mosejcuk to miejsce, gdzie pasja łączy się z przygodą. Została założona w 2012 roku i od tego czasu uczy sztuki tańca dzieci, młodzież i dorosłych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Jesteśmy trenerami od ponad 20 lat, porywając naszych kursantów do tańca w rytm energetycznej muzyki. Oferujemy zarówno lekcje indywidualne, prowadzimy grupy sportowe, jak i zapewniamy świetną zabawę dla par, które chcą nabyć nowe umiejętności taneczne.

Szkoła tańca mistrzów powstała z pasji i miłości do sztuki tanecznej. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy, posiadający na swoim koncie największe sukcesy taneczne oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Podopieczni naszej szkoły biorą udział w międzynarodowych turniejach tanecznych, są wielokrotnymi Mistrzami Polski, regularnie dostają się do finałów Mistrzostw Świata i Europy. Ponadto występują podczas koncertów największych gwiazd polskiej estrady, m.in. Justyny Steczkowskiej.

Tancerze szkoły pełnią rolę trenerów gwiazd, biorąc udział w tanecznym show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, regularnie występują w programie „Jaka to melodia”, a także w wielu epizodach w serialach telewizyjnych. Wiktoria Omyła, Sara Janicka, Kamil Kuroczko, Oskar Dziedzic – uzdolnieni tancerze z naszej szkoły mają na swoim koncie wiele osiągnięć na arenie polskiej i międzynarodowej. Dzięki nim każdy podopieczny może poczuć się jak gwiazda programu telewizyjnego „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”!

Polish Club to szkoła tańca dla każdego, gdzie nie liczą się umiejętności taneczne, ale determinacja, chęć samodoskonalenia oraz przeżycia niezapomnianej przygody. Uczymy zarówno amatorów, jak i profesjonalnych tancerzy, chcących rozwinąć swoje skrzydła i wykorzystać potencjał.

Jesteśmy liderem wśród szkół tańca w Polsce, gdzie wychowankowie osiągają międzynarodowe sukcesy. Zajęcia odbywają się w trzech pięknych, klimatyzowanych salach o wielkości 170 m2, 80m2 i 60m2 z profesjonalnym parkietem i nagłośnieniem.

Szkoła tańca to nie tylko miejsce, ale również przyjazny klimat, który pobudza do działania, daje wytchnienie i kreuje niepowtarzalne chwile.