+48 572 327 997 +48 502 501 355
 

PIERWSZY TANIEC

Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych.

Mieliśmy przyjemność i zaszczyt przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz charakterze wybranej muzyki. Pomożemy również w doborze najlepszej muzyki.

Warto zaznaczyć, że pierwszy taniec ma nie tylko wymiar symboliczny, ale stanowi również wprowadzanie do weselnej zabawy. Pary młode bardzo często zastanawiają się, jakiego rodzaju taniec zachęci Gości do udania się na parkiet. Z doświadczenia wiemy, że zarówno tradycyjna, jak i nieco bardziej szalona choreografia może okazać się trafnym wyborem.

Choreografia Pierwszego Tańca może być:
• klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep;
• energetyczna w gorących rytmach salsy, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock and rolla, jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble;
• w stylu american smooth (np. połączenie kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie zharmonizowane z muzyką).

Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX). Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i inspiracje.

Pierwszy taniec wcale nie musi być stresujący. Niemniej jednak dobre przygotowanie, ciekawy pomysł oraz zaangażowanie, są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji!

LEKCJA INDYWIDUALNA

Czas trwania: 60 min