+48 572 327 997 +48 502 501 355
 

POKAZY TANECZNE

Widowiskowe pokazy na najwyższym poziomie, które wywrą wrażenie i wzbogacą różnego typu festiwale i imprezy. Możemy zagwarantować Państwu oprawę artystyczną całego wydarzenia i profesjonalną realizację nawet najbardziej skomplikowanych koncepcji. Bez problemu dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.
Szkoła Tańca Polish Club jest w stanie przygotować dla Państwa autorską i jedyną choreografię na zamówienie. Realizacje mogą być dostosowane do charakteru imprezy. Jesteśmy w stanie przygotować występ do wcześniej wybranych utworów i odtwarzanych w trakcie imprezy, bądź realizować występ do muzyki granej na żywo .
Możliwe są pokazy jednej pary tanecznej ,kilku par lub tylko
kobiet czy mężczyzn(wszystko zależy od tematyki )
W trakcie imprezy prowadzimy również naukę tańca ,animacje taneczne ,konkursy które zawsze sprawdzają się nawet wśród najbardziej wymagających gości ! Nauka tańca zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem ,goście z pewnością będą miłe wspominać ten czas a do stolików zawsze wracają z uśmiechem na twarzy .Nasza oferta jest skierowana do wszystkich firm .Dojedziemy do każdego miejsca .Cena ustalana jest indywidualnie .Zapraszamy do skorzystania z oferty .