+48 572 327 997 +48 502 501 355
 

Założyciele

Założycielami Szkoły Tańca Polish Club są światowej sławy tancerze: Kamila Kajak-Mosejcuk oraz Andrej Mosejcuk. Ich pasja oraz nieustanne treningi zaowocowały licznymi sukcesami. Na swoim koncie mają wielokrotne Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich, finał Pucharu Świata, półfinał Mistrzostw Świata oraz wielokrotne zwycięstwa i finały na największych Turniejach m.in. w Japonii, Chinach, Malezji, Korei, Makau, Anglii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Bułgarii, Rosji, Austrii, a także na Ukrainie, Tajwanie, we Włoszech i wielu innych miejscach na świecie.

 

Kamila i Andrej są licencjonowanymi trenerami i instruktorami tańca sportowego, a także sędziami I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Oboje posiadają licencję sędziowską WORLD DANCE COUNCIL zezwalającą na sędziowanie wszystkich Turniejów WDC.

2

Andrej Mosejcuk

 

Andriej od 5 roku życia rozwija swój talent, by obecnie prowadzić do zwycięstwa swoich kursantów. Do jego dorobku należą m.in. liczne wygrane w Mistrzostwach Świata i Europy oraz w największych Turniejach Tańca Towarzyskiego na świecie.
Andrej wywalczył dla Doroty Gardias Kryształową Kulę w najpopularniejszym programie rozrywkowym „Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami”.

 

4

KAMILA KAJAK – MOSEJCUK

 

Jak podkreśla Kamila, taniec to całe jej życie. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 10 lat, a obecnie należy do jednych z najbardziej cenionych choreografów w kraju. Brała udział w kilku edycjach najbardziej popularnego telewizyjnego show „Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami”, prowadząc do zwycięstwa Oliviera Janiaka, a następnie Krzysztofa Tyńca. Ma na koncie niezliczoną ilość sukcesów – wielokrotne Mistrzostwa i Vice Mistrzostwa Polski oraz zwycięstwa w największych Turniejach Tańca Towarzyskiego w kraju i na świecie.