+48 572 327 997 +48 502 501 355
 

GRUPA SPORTOWA

GRUPA SPORTOWA TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Uczymy profesjonalnych tancerzy tańca towarzyskiego, którzy biorą udział w międzynarodowych turniejach tanecznych. Ich sukcesy w kraju i za granicą świadczą o wysokim poziomie trenerskim i szkoleniowym naszej szkoły.

Podopieczni szkoły zdobywają medale na Mistrzostwach Polski, a także dostają się do półfinałów i finałów Mistrzostw Świata i Europy. Swoje osiągnięcia zawdzięczają trenerom światowej sławy, dla których taniec jest jedną z priorytetowych wartości w życiu. Najważniejsze jest jednak to, że taniec traktują nie jak układ figur, ale jako możliwość przekazywania swych emocji.

Podopieczni szkoły występują również podczas koncertów największych gwiazd polskiej estrady, m.in. Justyny Steczkowskiej.
Kamila Kajak – Mosejcuk należy do jednych z najbardziej cenionych choreografów w kraju, współpracowała przy programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tworząc dla występujących par niezapomniane układy taneczne. Tancerze szkoły, tacy jak Wiktoria Omyła,Oskar Dziedzic, Katarzyna VuManh biorą udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pełniąc rolę trenerów gwiazd. nasi tancerze występują w programie „Jaka to melodia”,  a także w epizodach filmów i serialach.

Tancerze z grupy sportowej trenują kilka godzin dziennie, w weekendy startują w turniejach tańca w Polsce i na świecie.

Dołącz do szkoły tańca mistrzów Polish Club!