+48 572 327 997 +48 502 501 355

ANDREJ MOSEJCUK

Andrej swoją przygodę z tańcem zaczął w 5 roku życia. Urodził się na Ukrainie w Odessie. Kiedy miał 12 lat jego trener powiedział, że jeśli rodzice chcą pomóc synowi i dalej rozwijać jego talent, lepiej dla niego aby wyjechał z Odessy. Dla rodziców Andreja była to bardzo ciężka decyzja, jednak pomimo trudności postanowili postawić na talent syna. Zaufali trenerowi i podjęli decyzję o przeprowadzce do Niemiec gdyż tam, były znacznie większe możliwości aby rozwijać talent dziecka. Andrej został wielokrotnym Mistrzem Niemiec. Był zwycięzcą oraz finalistą najbardziej prestiżowych zawodów na całym świecie – w tym Mistrzostw Świata i Europy. Przez krótki okres był reprezentantem Belgii i zdobył Mistrzostwo tego kraju. Na swoim koncie ma wielokrotne Mistrzostwa i Vice Mistrzostwa Polski oraz zwycięstwa i finały największych Turniejów Tańca Towarzyskiego w kraju a także na świecie, m.in w Anglii, Niemczech, Czechach, Austrii, Danii, Rosji, Chinach, we Włoszech, na Ukrainie, na Słowacji i wielu innych…
Z Kamilą Kajak rozpoczął karierę w 2009 roku, do ich wspólnych sukcesów zaliczamy:

3 – krotne Mistrzostwo Polski Par Zawodowych

Złoty medal na GERMAN OPEN w kategorii Rising Stars

Brązowy medal na największym turnieju na świecie BLACKPOOL DANCE FESTIVALl w kategorii Rising Stars

Finał Pucharu Świata w Moskwie

Półfinał Mistrzostw Świata

Półfinał Mistrzostw Europy

Wielokrotne zwycięstwa oraz finały na największych Turniejach na świecie m.in w Japonii, Chinach, Malezji, Korei, Makau, Anglii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Bułgarii, Rosji, Austrii, na Ukrainie, na Tajwanie, we Włoszech i wielu innych miejsc na świecie.

Andrej 2 razy brał udział w popularnym telewizyjnym show ?Taniec  z Gwiazdami?. W IX edycji wytańczył zwycięstwo z Dorotą Gardias.
W 2011 roku otworzył z żoną szkołę tańca „Polish Club” Ich pary osiągają ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej, m.in.:

Złote, srebrne, brązowe medale na Mistrzostwach Świata i Europy

Vice Mistrzostwo w Pucharze Świata

Finał największego turnieju na świecie BLACKPOOL DANCE FESTIVAL

Finały Mistrzostw Świata

Wielokrotne Mistrzostwo Polski

Wielokrotne Finały  Mistrzostw Polski

Tancerze szkoły  zapraszani są do najpopularniejszych telewizyjnych show, takich jak  „Jaka to melodia” czy „Taniec z Gwiazdami”. Andrej po 6 latach nauki w Niemczech otrzymał dyplom ze specjalizacją „Nauczyciel Tańca”. Posiada również licencję sędziowską WORLD DANCE COUNCIL zezwalającą na sędziowanie wszystkich Turniejów WDC, licencję sędziego I (najwyższej) kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz jest licencjonowanym trenerem tańca towarzyskiego.